Skip to main content

Формування та реалізація публічної політики


Пробний курс

Enrollment is Closed

Формування та реалізація публічної політики

Мета курсу: Поглибити розуміння процесів вироблення, ухвалення та впровадження публічної політики в реальному політичному середовищі для підвищення здатності громадян брати участь і ефективно впливати на ці процеси

Перша частина курсу присвячена загальним поняттям публічної політики – її атрибутам, характеристикам, місцю в процесах державного управління. У другій частині розглядатиметься інституціоналізація акторів публічної політики. Зокрема, ми розглянемо: діяльність органів публічної влади, діяльність ЗМІ в публічному просторі.

Вимога до слухачів - це бажання навчатись

Course Staff

Course Staff Image #1

Викладач

Федорищак Христина, кандидат політичних наук У 2017 році захистила кандидатську дисертацію «Інституційні механізми реалізації політики пам’яті на державному рівні (на прикладі України та Республіки Польща)» (Південноукраїнський національний університет імені К. Д. Ушинського, м. Одеса)

ПОШИРЕНІ ПИТАННЯ

What web browser should I use?

The Open edX platform works best with current versions of Chrome, Firefox or Safari, or with Internet Explorer version 9 and above.

See our list of supported browsers for the most up-to-date information.

Question #2

Курс безкоштовний? Так, курс повністю безкоштовний.

Чи зможу я отримати сертифікат по завершенню цього курсу? Так! Успішно складіть всі завдання курсу й отримайте сертифікат про його завершення за підписом викладача!
В який час будуть проходити заняття? Відеолекції, завдання, форум та можливість отримати сертифікат доступні в будь-який час.
  1. Course Number

    VIAZ001a
  2. Classes Start

  3. Classes End